Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
01/08/2018
Kolejnym sponsorem, który pozostał w grupie wspierającej Wiarę Lecha, jest CAR-POL. Logo firmy będzie widniało na rękawku koszulki.

Hurtownia motoryzacyjna wspiera wiele kibicowskich inicjatyw. Jedną z nich jest zespół złożony z Kiboli Lecha Poznań. CAR-POL został sponsorem DWL dwa dni przed 95. urodzinami Kolejorza. Przez ten okres, wspólnie z innymi partnerami, pomógł Wiarze Lecha w wywalczeniu trzech największych sukcesów w historii zespołu. Kibole zostali ćwierćfinalistami Pucharu Polski, a następnie wicemistrzami Klasy Okręgowej. Rok później świętowali awans do Ligi Międzyokręgowej.

 

CAR-POL zajmuje się handlem częściami samochodowymi. Jest to również punkt partnerskim KKS Lech Poznań. W siedzibie firmy można zakupić bilety i karnety na mecze Kolejorza. Współpraca z Lechem Poznań trwa już od 20 lat.

 

W ofercie hurtowni motoryzacyjnej CAR-POL-u znajdują się części do aut osobowych oraz busów w następującym asortymencie:

 

reflektory,

kierunkowskazy,

lampy tylne,

elementy karoserii (maski, zderzaki, błotniki),

chłodnice (wody, oleju, powietrza),

wentylatory,

nagrzewnice,

lusterka,

elementy zawieszenia,

akcesoria.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy CAR-POL-a w godzinach od 8:00 do 16:00. Firma mieści się w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 1.

 

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej nowego sponsora DWL - http://car-pol.com.pl oraz profilu na fb.