Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
17/10/2018
Czwartą firmą, która dołączyła do Kibolskiego Klubu Sponsora został Edifier – światowy producent głośników i słuchawek.

Kibolski Klub Sponsora rozrasta się. Edifier jest czwartą firmą, która postanowiła wesprzeć Wiarę Lecha. Nowy partner dostarczy dla drużyny zestaw głośników do szatni i będzie organizował konkursy na profilu fb, w których będzie można wygrać atrakcyjny sprzęt marki. Edifier został również jednym z partnerów e-WL Ligi, czyli wirtualnych rozgrywek organizowanych przez stowarzyszenie.

 

Edifier to znany i ceniony na całym świecie producent głośników i słuchawek. Firma istnieje już niemal 20 lat, a zaufanie klientów zdobyła sobie produkując sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także niespotykanym nigdzie indziej, designerskim wzornictwem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że chociaż produkty Edifier nie ustępują jakością tym sprzedawanym przez lepiej znaną konkurencję, często są one tańsze od konkurencyjnych.

 

Szczególnie dużym uznaniem wśród specjalistów od rynku muzycznego cieszą się głośniki komputerowe 2.0 oraz głośniki bluetooth Edifier. Ponieważ w coraz większej liczbie gospodarstw domowych to komputer staje się centrum rozrywki, towarzyszący mu sprzęt audio nie może ustępować jakością samodzielnym urządzeniom grającym. Edifier szybko to zrozumiał i obecnie użytkownicy komputerów coraz chętniej sięgają po głośniki i słuchawki tej właśnie marki.

 

Warto zaznaczyć, że firma Edifier jest oficjalnym partnerem pierwszoligowego Łódzkiego Klubu Sportowego. 

 

Strona internetowa Edifier

Facebook – profil Edifier