DWL - Wiara Lecha
Hokejowy remis
11/02/2017
W trzecim meczu sparingowym Wiara Lecha zremisowała z Sokołem Pniewy 6:6.

Rywale z Pniew do Poznania przybyli w 11-osobowym składzie. W pierwszej połowie nie mieli nic do powiedzenia i na przerwę schodzili ze stratą dwóch bramek do Kiboli. Wiara Lecha prowadziła 3:0 po golach Smelkowskiego i Niedźwiedzkiego, ale pod koniec pierwszej części nie uniknęła błędu. Sokół zdobył gola do szatni, który podziałał na nich mobilizująco. Szybko, bo już w 52. minucie Pniewianie złapali kontakt z DWL. Siedem minut później wydawało się, że jest już po meczu. Do siatki z rzutu karnego najpierw trafił Szenfeld, a wynik na 5:2 podwyższył Pawlaczyk. Sokół nie dał za wygraną. Bardzo szybko, bo już dwie minuty po stracie piątego gola zaczęli odrabiać straty i w 75. minucie gry wyrównali stan gry! Wiara Lecha otrzasnęła się po okresie przewagi rywala zdobyła szóstego gola, ale ponownie nie ustrzegła się błędu w ostatniej akcji i straciła chwilę przed gwizdkiem gola na 6:6.

Kolejny sprawdzian czeka Kiboli w najbliższy czwartek. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzą się z Orkanem Objezierze. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.

WIARA LECHA - SOKÓŁ PNIEWY 6:6 (3:1)

Bramki: 18' 33' Smelkowski, 22' Niedźwiedzki, 53' Szenfeld (karny), 59' Pawlaczyk, 85' Surowiec - 45', 52', 61', 63', 75', 90'

Skład: Kaczmarek (60. Górski) - Dąbrowski, Łaszyński (46. Adamski), Olaszczyk (46. Ślisiński), M.Nowak (58. J.Nowak)  - Niedźwiedzki (55. Kuznowicz), Smelkowski (60. Witczak), J.Makowski (46. Norek), Smura (46. Pawlaczyk), Drzewiecki (46. Szenfeld) - P.Makowski (46. Surowiec)