07/05/2018
Siódmym zawodnikiem Wiary Lecha, który przekroczył granicę 100 występów został Jan Makowski. 28-letni pomocnik w derbowym meczu przeciwko SKS 13 wyprowadził drużynę w roli kapitana i poprowadził ją do zwycięstwa 5:3.

Jan Makowski do Wiary Lecha przyszedł w przerwie zimowej sezonu 2012/2013 z GKS Gułtowy. Na rundę wiosenną został wypożyczony, a definitywnie został zawodnikiem DWL pół roku później. Makowski w niebiesko-białych barwach zadebiutował, ze względu poważną kontuzję, której doznał podczas przygotowań, dopiero 19 maja w meczu przeciwko Wełniance Kiszkowo. Mecz zakończył się wygraną Kiboli 7:1. Na boisko wszedł w 58. minucie zastępując Marcina Surowca. Do końca sezonu, w którym Wiara Lecha wywalczyła awans do A-klasy, był już podstawowym zawodnikiem.

Pomocnik Wiary Lecha w 100 spotkaniach zdobył 8 bramek i został ukarany 34 żółtymi kartkami oraz jedną czerwoną.