Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
18/09/2018
Liczba firm, które w sezonie 2018/2019 wspierają Wiarę Lecha rośnie. Do Kibolskiego Klubu Sponsora dołączył LaLu Catering.

LaLu Catering od niedawna zajmuje się przygotowaniem posiłków dla kilkunastu zawodników Lecha Poznań i kilku KKS Sporty Walki Poznań. Od obecnie trwającego sezonu będzie zajmował się także przygotowaniem suplementów dla kibiców grających w piłkę oraz doradzaniem w zakresie dietetyki. Przedstawiciel LaLu Catering pomoże zespołowi również w przygotowaniach fizycznych do meczów. 

 

Projekt KKS, który wystartował dzięki pomocy Logo Print rozrasta się. Dziś dołączyła do niego już trzecia firma. Oficjalnie, bo Szef Kuchni LaLu Mikołaj Lenart to członek naszej grupy, który wspiera nas od początków DWL, kiedy jeszcze nie myśleliśmy o graniu na dużym boisku. - mówi prezes Wiary Lecha, Paweł Piestrzyński. 

 

Gra na zapleczu czwartej ligi w silnej okręgówce, która skupia najlepsze zespoły w Wielkopolsce na tym poziomie rozgrywkowym to zupełnie inne wymagania niż podczas przygody z A- czy B-klasą. Zawodnicy muszą mieć tego świadomość. Liczę, że dzięki nam, czyli LaLu Catering będą w stanie wycisnąć maksimum ze swoich umiejętności - dodaje Mikołaj Lenart, Szef Kuchni nowego partnera Wiary Lecha. 

 

LaLu Catering swoją siedzibę ma w Restauracji LaLucciola, która współpracuje z Drużyną Wiary Lecha od początku jej istnienia. To właśnie tam odbywały się imprezy integracyjne DWL (zakończenia rund, spotkanie z okazji 5-lecia istnienia). Wcześniej LaLucciola mieściła się przy ulicy Głogowskiej. Obecnie znajduje się przy ulicy Strzeszyńskiej 61A. 

 

Fanpage LaLu Catering