Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
05/10/2018
Wiara Lecha pozyskała sponsora biznesowego. Od 5 października przez najbliższy rok zespół kibiców Lecha Poznań oraz amatorską ligę piłkarską WL Liga wspierać będzie Lech Pils. Logotyp nowego partnera Lechitów pojawi się na rękawku koszulki piłkarzy.

Z radością przyjąłem informację o tym, że Lech Pils jest zainteresowany wspieraniem nas, Kiboli Lecha Poznań. Wcześniej udało się pozyskać sponsorów wśród kibiców, teraz nasze działania zostały zauważone przez dużą markę. To dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku i cały czas się rozwijamy nie tylko pod kątem sportowym, ale i marketingowym – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha.

 

W 2018 roku Lech Pils postanowił w swojej komunikacji krzewić ideę #Wielko, której jednym z elementów jest także wsparcie Wiary Lecha.

 

#WIELKO to opowieść o Wielkopolanach, ich wartościach i sprzeciwie Wielkopolan wobec bylejakości. To dzięki takiemu podejściu mieszkańcy wielkopolski potrafią robić rzeczy wielko, czyli najlepiej.

 

Można powiedzieć, że to, co robimy w DWL jest … Wielko. Całe nasze życie poświęcamy Lechowi, Wiarze Lecha, a jednocześnie znajdujemy czas na pracę i dbamy o swoje rodziny. My to wszystko potrafimy połączyć. To jest właśnie postawa Wielko – dodaje Piestrzyński.

 

Marka Lech Pils od lat towarzyszy Wielkopolanom w ich życiu codziennym, zatem dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że to właśnie Pils wspiera Lechitów. Cieszymy się, że naszymi działaniami możemy przyczyniać się do sukcesów nie tylko Kolejorza, ale aktywnie wspierać Wiarę Lecha – mówi Jacek Grabarczyk, menadżer zarządzający marką.

 

Lech Pils to „piwo prosto z serca Wielkopolski” - od lat warzone wyłącznie w Poznaniu w rodzimym browarze Lech Browary Wielkopolski. Marka jest także sponsorem premium KKS Lech Poznań.