Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
16/05/2017
Mieszko po wygranej nad Wełną Rogoźno i dzięki remisowi Wiary Lecha w Zaniemyślu powiększa przewagę nad Kibolami do ośmiu punktów. TPS Winogrady nie do zatrzymania. Pomarańczowo-czarni wygrali ósmy mecz na wiosnę.

Do ośmiu punktów przewagę nad Wiarą Lecha powiększył Mieszko Gniezno. Lider tabeli męczył się w Rogoźnie, ale ostatecznie pokonał na wyjeździe Wełnę Rogoźno 2:0. Wiara Lecha straciła punkty w Zaniemyślu remisując 2:2 z miejscowym Kłosem. Wciąż na podium pozostaje Vitcovia Witkowa, która ograła w derbach gnieźnieńskiej ziemi Pelikana 2:0. Mecz odbył się na niechanowskich plantach.

 

Witkowianie czują na plecach oddech TPS-u, który po raz ósmy z rzędu zgarnął komplet punktów. Tym razem Winogradzianie pokonali na ciężkim terenie w Trzemesznie Zjednoczonych aż 3:0!

 

W pozostałych meczach wygrały dwa Orkany, które podniosły trzy punkty z własnych boisk. Ten z Jarosławca ograł Wielkopolskę Komorniki 2:1, a ten z Konarzewo skromnie 1:0 pokonał Concordię Murowana Goślina.

 

Zwyżkuje forma Akademii Reissa, która po porażce u siebie z Pelikanem wygrała drugi mecz z rzędu. Tym razem na wyjeździe ograła Piasta Kobylnica 4:2.

 

Wyniki 24. kolejki – 13/14 maja 2017

 

Orkan Jarosławiec – Wielkopolska Komorniki 2:1

Piast Kobylnica – Akademia Reissa Baranowo 2:4

Zjednoczeni Trzemeszno – TPS Winogrady 0:3

Orkan Konarzewo – Concordia Murowana Goślina 1:0

Pelikan Niechanowo – Vitcovia Witkowo 0:2

Kłos Zaniemyśl – Wiara Lecha 2:2

Wełna Rogoźno – Mieszko Gniezno 0:2

 

Tabela po 24. kolejkach

 

 

Fot. Monika Wantoła