Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
20/10/2017
Dwie drużyny młodzieżowe Wiary Lecha w najbliższy weekend zagrają u siebie. Orlicy podejmą Piasta Kobylnica, a trampkarze w derbach Poznania zagrają z Przemysławem.

Trwa runda rewanżowa w rozgrywkach młodzieżowych trzecich liga, w których występują młode zespoły Wiary Lecha. Drużyny rozegrają trzecią serię w drugiej części jesiennej kampanii. Orlicy będą chcieli zrewanżować się rywalom z Kobylnicy za wrześniową porażkę 0:1 w Gruszczynie. W piątek o 17:45 na boisku MDK przy ul. Droga Dębińska rozpocznie się pojedynek z Piastem. Będzie to ważny mecz dla układu tabeli. Duszyczki obecnie zajmują trzecią lokatę ze stratą aż sześcu punktów do Piasta. Zwycięstwo zmniejszy ten dystans do trzech oczek, a przed najmłodszą drużyną Wiary Lecha otworzy się szansa gry o drugie miejsce na zakończenie jesieni. 

 

Dzień później na stadionie przy ul. Gdańskiej trampkarze WL zagrają derby Poznania z Przemysławem, którego w pierwszym meczu ograli 2:0. Młodzi Lechici obecnie zajmują pozycję wicelidera, ale muszą uważać gdyż za ich plecami aż trzy drużyny, w tym sobotni rywal, czekają tylko na potknięcie, które będzie można natychmiast wykorzystać. Derbowe starcie odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00. 

 

Mecz orlików sędziować będzie Bartosz Smektała, natomiast trampkarzy Mikołaj Szelejewski. 

 

Terminarz

 

Orlicy: Wiara Lecha - Piast Kobylnica (piątek, 20 października, godz. 17:45) / boisko orlik MDK przy ul. Droga Dębińska
Trampkarze: Wiara Lecha - Przemysław Poznań (sobota, 21 października, godz. 16:00)  / stadion przy ul. Gdańskiej

 

Fot. Maciej Szafraniak