Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
28/06/2018
W dniach 28 czerwca – 15 lipca będą przyjmowane zgłoszenia do drużyny piłkarskiej Wiary Lecha, która od przyszłego sezonu będzie występować w Lidze Międzyokręgowej.

W zespole reprezentującym w rozgrywkach WZPN-u wszystkich kibiców Lecha Poznań grać mogą tylko i wyłącznie aktywni kibice, którzy wspierają Kolejorza nie tylko na meczach odbywających się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Kibole grający w DWL muszą przynajmniej pięciokrotnie pojawić na wyjeździe. Mniejsze wymagania mają młodzieżowcy (roczniki 1998 i młodsi), dla których absolutnym minimum są dwa mecze wyjazdowe.

 

Do drużyny można zgłosić się wysyłając wiadomość na profil fb lub tt Drużyny Wiary Lecha oraz poprzez wysłanie prywatnej wiadomości na forum Kibiców Lecha Poznań do użytkownika DWL. Istnieje możliwość zapisania się drogą mailową – liga@wiaralecha.pl. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia zawodnik zostanie zaproszony na trening.

 

Wiara Lecha przygotowania do sezonu 2018/2019 rozpocznie w poniedziałek 16 lipca. Pierwszy ligowy pojedynek został zaplanowany na weekend 11-12 sierpnia.