Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
28/11/2017
Po meczu Pucharu Polski zawodnicy Wiary Lecha otrzymali wolne. Do zajęć wrócą 15 stycznia. Pierwszy mecz kontrolny Kibole rozegrają kilka dni później z Kotwicą Kórnik.

Wiara Lecha do rundy wiosennej będzie przygotowywać się na obiektach przy ul. Bułgarskiej, które udostępnia dla DWL, w ramach współpracy, Lech Poznań. Podczas okresu przygotowawczego Kibole rozegrają dziewięć sparingów, z których ustalone zostały daty ośmiu gier kontrolnych. Pierwsza odbędzie się w środę 24 stycznia na boisku przy ul. Gdańskiej, a rywalem będzie czwartoligowa Kotwica Kórnik, z którą Wiara Lecha zmierzy się po raz pierwszy w historii.

 

Podczas przerwy między rundami DWL zagra z trzema przedstawicielami czwartej ligi, wspomnianą Kotwicą, GKS-em Dopiewo i Gromem Plewiska. Termin sparingu z tym ostatnim rywalem nie został jeszcze ustalony. Wiarę Lecha czekają także potyczki z zespołami z zachodniej okręgówki: Pogonią Lwówek i Lipnem Stęszew oraz A-klasy: Orłem Słopanowo, Czarnymi Czerniejewo, rezerwami Polonii Środa Wielkopolska i Liderem Swarzędz.

 

Plan meczów kontrolnych:

 

24.01 – Kotwica Kórnik

02.02 – Pogoń Lwówek

10.02 – Lipno Stęszew

17.02 – Orzeł Słopanowo

24.02 – GKS Dopiewo

03.03 – Czarni Czerniejewo

10.03 – Polonia II Środa Wielkopolska

17.03 – Lider Swarzędz