Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
07/09/2018
W meczu 6. kolejki Ligi Międzyokręgowej Wiara Lecha u siebie zmierzy się z Płomieniem Przyprostynia. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.

Płomień początek sezonu miał udany. W pierwszych trzech meczach zgromadził siedem punktów i zatrzymał się. Klub z Przyprostyni przegrał dwa kolejne spotkania i spadł na dziewiąte miejsce. Wiara Lecha po słabszym początku wygrała z Pogonią Śmigiel i Lipnem Stęszew co dało jej awans na piątą lokatę. Obecnie Kibole mają przewagę dwóch punktów nad swoim sobotnim rywalem, który … zdobył komplet punktów na wyjazdach. Płomień wygrał na stadionach w Starych Oborzyskach i Plewiskach. W obu meczach był lepszy od gospodarzy o jedną bramkę.

 

W zeszłym sezonie Płomień awansował do Ligi Międzyokręgowej. W końcowej tabeli Klasy Okręgowej zajął trzecie miejsce ze stratą dziesięciu punktów do Sokoła Pniewy, który wywalczył promocję do czwartej ligi. Podobnie jak w obecnym sezonie klub z Przyprostyni lepiej radził sobie w delegacjach, z których przywiózł punkt więcej niż wywalczył u siebie. W ośmiu wyjazdowych meczach w tym roku Płomień wygrał aż siedem.