Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
19/07/2018
Trzecią edycję projektu Kibolski Klub Sponsora zainaugurował początek współpracy Wiary Lecha z Saturn Fitness, który znajduje się w Galerii Malta.

W ramach współpracy z Saturn Fitness zawodnicy Drużyny Wiary Lecha będą mogli odbywać jednostki treningowe w salach fitness. Na pierwszy trening siłowy Kibole zostali zaproszeni w poniedziałek 30 lipca.

 

Liczymy na owocną współpracę z Saturn Fitness. Zajęcia na siłowni to jedna z rzeczy, której brakowało naszej drużynie. Nasi zawodnicy będą mogli zaliczyć jednostkę używając profesjonalnego sprzętu pod okiem wykwalifikowanego trenera – mówi Paweł Piestrzyński, prezes zespołu.

 

Nie będzie to jedyna forma współpracy z Wiarą Lecha. Oprócz zawodników DWL Saturn Fitness będzie wspierać dwóch e-sportowych graczy, którzy reprezentują niebiesko-białe barwy. Logotyp nowego partnera Lechitów pojawi się na rękawkach koszulek obu zawodników.

 

Saturn Fitness w Galerii Malta rozpoczął swoją działalność 1 kwietnia 2018 roku. Siłownia w dni powszednie jest otwarta od 6:30 do 22:30, a w weekendy od 8:00 do 20:00.

 

Klub o powierzchni 2500 m2 został wyposażony w sprzęt firmy Matrix posiadający dwa studia fitness, strefę wolnych ciężarów, dwie strefy do treningu funkcjonalnego, sale spinningową oraz strefę relaksu saunę suchą. W Saturn Fitness można skorzystać z zajęć fitness, pomiarów składu ciała oraz usług trenera personalnego.

 

Zapraszamy na stronę internetową klubu (klik!) i media społecznościowe – facebook.