Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
23/03/2018
Click2Go będzie wspierał projekty e-sportowe Stowarzyszenia Wiara Lecha. Firma carsharingowa w czwartek została sponsorem e-WL Ligi, a dzień później sekcji e-sportowej DWL.

Zawodnik sekcji e-sportowej po turnieju Ekstraklasa Cup, który odbył się w Warszawie kilka dni później wybierze się na kolejną rozgrywkę. W piątkowy wieczór Adam Nowak uda się do Ełku na turniej Fify 18 podczas IT-Life E-sport.

 

Click2Go jest to firma zajmująca się wynajmem samochodów na minuty tzw. carsharing. Od piątku 23 marca będzie wspierać dwa projekty e-sportowe Wiary Lecha – e-WL Ligę i sekcję e-sportową DWL.

 

Nasza sekcja e-sportowa istnieje od trzech miesięcy, a już udało się pozyskać poważnego sponsora. Duża w tym zasługa samego Adama, który na własną rękę szuka firm, które mogą go wesprzeć. Cieszę się, że będzie to firma z Poznania. Z właścicielem, Pawłem Sobkowiakiem doszliśmy do porozumienia po pierwszym spotkaniu. Click2Go oprócz wsparcia Adama, został także sponsorem e-WL Ligi, która dziś inauguruje trzeci sezon – powiedział prezes Wiary Lecha, Paweł Piestrzyński.

 

To Adam Nowak - zawodnik sekcji e-sportowej Wiary Lecha, wykazał się inicjatywą i skontaktował z naszym działem marketingu. Przesłał do nas opis swojego projektu, którym nas zainteresował. Postanowiłem się w zagłębić w ten temat i zaprosiłem Adama na spotkanie. Później spotkaliśmy się z Pawłem Piestrzyńskim i nawiązaliśmy współpracę – powiedział prezes Click2Go, Paweł Sobkowiak.

 

Adam Nowak od najbliższego turnieju będzie występował w koszulce Wiary Lecha z logiem Click2Go. Do Ełku uda się samochodem nowego sponsora, który będzie miał dostępny na cały weekend.

 

Dla wszystkich kibiców Lecha Poznań Click2Go przygotuje specjalny kod promocyjny, dzięki któremu będzie można zasilić skarbonkę w aplikacji mobilnej. Ściągając aplikację na swój smartfon i rejestrując się każdy kibol Kolejorza wesprze Wiarę Lecha, gdyż Clik2Go przekaże od jednej osoby symboliczną złotówkę na działalność DWL.

 

Zapraszamy na stronę internetową nowego sponsora sekcji e-sportowej DWL - tutaj - oraz fanpage - tutaj -

 

Aplikację można pobrać klikając poniższe grafiki