Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
29/11/2017
Dwa turnieje za nami, dwa przed nami. Tydzień przed świętami na Duszyczki Cup rywalizować będą roczniki 2007 i 2009.

W sobotę 16 grudnia zagrają orlicy z rocznika 2007. Na turniej zgłosiły się 4 zespoły. Oprócz drużyny gospodarzy  - Wiary Lecha zagrają UKS Talent Poznań, Junior Koziegłowy i Akademia Piłkarska Dębiec. Zapisy na turniej nadal trwają (pozostały 4 wolne miejsca!). Drużynę należy zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy. Pytania dotyczące rozgrywek można zadawać wysyłając maila (liga@wiaralecha.pl) lub dzwoniąc pod numer telefonu 883-977-334. W zeszłym sezonie wśród 10-latków najlepsza okazała się Sparta Oborniki, która w finale po rzutach karnych pokonała Canarinhos Skórzewo.

 

Dzień później zmagania w Duszyczki Cup 2017 zakończą zespoły z rocznika 2009. Na ten turniej miejsca dawno się skończyły. Obecnie trwa proces potwierdzania uczestnictwa. Na liście zgłoszeniowej znalazły się zespoły: Wiary Lecha, Juranda Koziegłowy, UKS-u Talent Poznań, Unii Swarzędz, Red Boxu Suchy Las, Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań Dębiec, TPS-u Winogrady i Sparty Oborniki. Rozgrywki ośmioletnich piłkarzy rozpoczną się o godzinie 9. Ponad cztery godziny później poznamy pierwszych zwycięzców rywalizacji rocznika 2009.

 

W weekend 25-26 listopada odbyły się dwa turnieje Duszyczki Cup. Wśród klubów z roczników 2006 najlepsi okazali się młodzi adepci futbolu z Canarinhos Skórzewo. Dzień później w zmaganiach 9-latków triumfowała Wiara Lecha.