Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
22/09/2018
Wiara Lecha w 8. kolejce Ligi Międzyokręgowej zmierzy się z Orlą Jutrosin. Mecz odbędzie się 23 września o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Gdańskiej.

Po trzech zwycięstwach z rzędu Wiara Lecha rozegrała bardzo słaby mecz w Racocie, który pokazał, że przed Kibolami jeszcze dużo pracy. Miejscowy PKS przed potyczką z Lechitami zajmował miejsce w dolnych rejonach tabeli, ale pomimo tego całkowicie zdominował walczących o pozycję wicelidera poznaniaków. Po porażce 1:2 Wiara Lecha spadła na szóste miejsce, a już w niedzielę zmierzy się z inną drużyną z drugiej części tabeli.

 

Niedzielny rywal Wiary Lecha w tym sezonie jeszcze nie wygrał. W siedmiu meczach Orla wywalczyła zaledwie dwa punkty, które zdobyła w Starych Oborzyskach i w domowym pojedynku z Koroną Piaski. W zeszłym sezonie klub z Jutrosina występował w leszczyńskiej okręgówce, w której na zakończenie poprzedniej kampanii zajął piątą lokatę.

 

Sędzią głównym meczu pomiędzy Wiarą Lecha i Orlą Jutrosin będzie Krzysztof Banasiuk z Komornik. Jego asystentami będą Tomasz Tatarski i Maciej Filip (obaj z Poznania).