Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
22/06/2017
W sobotę 24 czerwca Wiara Lecha wystąpi pod szyldem Logo Print w 6. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956. Kibole trafili do grupy C, w której zmierzą się z Poznaniakami, Los Blancos i Green Speed Express. Rok temu DWL zajął drugie miejsce.

Turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 odbędzie się po raz szósty. Tylko raz Wiara Lecha opuściła jeden z dwóch najważniejszych turniejów w Poznaniu. Największy sukces DWL odniósł przed rokiem, kiedy zajął drugą lokatę przegrywając w finale z Żółwiami Ninja.

 

Wiara Lecha o awans do ćwierćfinału zagra z Poznaniakami, Los Blancos i Green Speed Express. Wszystkie trzy drużyny występują na WL Lidze. Poznaniacy są obecnie wiceliderem pierwszej ligi. Los Blancos i Green Speed Express występują bez powodzenia na trzecim froncie. Awans do dalszych gier wywalczą trzy drużyny.

 

Kibole na turnieju wystąpią w następującm składzie: Daniel Guszczyński, Michał Niedżwiedzki, Arkadiusz Siejek, Jakub Pawlaczyk, Piotr Makowski, Jan Makowski, Patryk Olaszczyk, Tomasz Smura, Dominik Siejak, Marcin Surowiec.

 

Terminarz gier: 10:35 – Poznaniacy, 11:20 – Los Blancos, 12:15 – Green Speed Express. 

 

Turniej odbędzie się na boisku MOS przy ul. Gdańskiej. Organizatorem jest Wielkopolskie Muzeum Niepodległości i ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań.