Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
13/09/2017
Juniorzy Polonii Środa Wielkopolska zostali rywalem Wiary Lecha w trzeciej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Pojedynek został zaplanowany na 20 września na godzinę 16:30. Mecz odbędzie się na stadionie Polonii.

Na drugim szczeblu rozgrywek o okręgowy Puchar Polski juniorzy Polonii pokonali A-klasową Stellę Luboń 4:1. Przygodę z pucharowymi rozgrywkami młodzi Średzianie rozpoczęli od zwycięstwa w pierwszej rundzie nad inną lubońską drużyną - Pogromem. Przedstawiciela B-klasy pokonali 3:2, choć do przerwy wygrywali aż 3:0. 

 

Poloniści na codzień występują w grupie 1 poznańskich rozgrywek juniorów. W jedynym do tej pory rozegranym pojedynku odnieśli efektowne zwycięstwo w Zaniemyślu pokonując miejscowy Kłos aż 9:0. 

 

Dla Wiary Lecha będzie to trzeci mecz z rzędu w okręgowym Pucharze Polski z Polonią Środa Wielkopolska. W poprzednim sezonie na rezerwy tej drużyny trafili w 1/8 finału. Kibole pokonali Polonistów po rzutach karnych. W ćwierćfinale DWL zmierzył się z trzecioligową Polonią, z którą przegrał 1:2. 

 

Mecz został zaplanowany na 20 września na godzinę 16:30. Pojedynek odbędzie się na stadionie Polonii w Środzie Wielkopolskiej.