Drużyna Wiary Lecha
Autor: Drużyna Wiary Lecha
14/09/2018
W sobotę 15 września Wiara Lecha zmierzy się w Racocie z miejscowym PKS-em. Mecz odbędzie się w ramach 7. kolejki Ligi Międzyokręgowej.

Wiara Lecha po trzech zwycięstwach wspięła się na trzecie miejsce w tabeli. W sobotnie popołudnie w Racocie Kibole powalczą o awans na pozycję wicelidera, którą obecnie zajmuje Promień Krzywiń. W środku tygodnia, w rozegranym awansem meczu z Lipnem Stęszew, zremisowali i obecnie mają przewagę dwóch punktów nad DWL.

 

Rywal poznaniaków po sześciu kolejkach, ale pięciu rozegranych meczach zajmuje miejsce w dole stawki. PKS jest trzynasty z czterema punktami na koncie. W ostatnich dwóch ligowych spotkaniach poniósł dwie wysokie porażki. Humory w klubie z Racotu poprawiło zwycięstwo w Pucharze Polski, w którym PKS pokonał na wyjeździe grający w leszczyńskiej okręgówce Grom Wolsztyn 5:4 i awansował do 1/8 finału.

 

PKS Racot w poprzednich pięciu sezonach występował w czwartej lidze. Ten ostatni zakończył się spadkiem z ostatniego miejsca. Większość punktów ze skromnego dorobku PKS zdobył na własnym boisku.

 

Początek mecz został zaplanowany na godzinę 15:00. Bilety na spotkanie kosztują 5 zł. Kobiety i młodzież do 18. roku na stadion w Racocie będzie mogła wejść za darmo.