16/02/2017
W czwartym meczu kontrolnym Wiara Lecha pokonała Orkan Objezierze 4:1. Bramki dla Kiboli zdobyli Adamski, Szenfeld, Wyka i Smelkowski.

Pojedynek toczył się pod dyktando Wiary Lecha, która dłużej utrzymywała się przy piłce. Swoją przewagę udokumentowała w 22. minucie. W zamieszaniu w polu karnym do futbolówki dopadł Adamski. Defensor DWL nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki. Po pierwszej tercji (grano 3x30 minut) Wiara Lecha prowadziła 1:0. Drugie pół godziny zostało okraszone dwiema bramkami. Prostopadłe zagrania wykorzystali Szenfeld i Wyka. Czwartego gola w 80. minucie zdobył Smelkowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Orkan z Bułgarskiej wyjechał z jednym trafieniem. Honorowego gola zdobył po strzale z rzutu karnego.

W sobotę DWL czeka piąty mecz sparingowy. Na stadion przy ul. Gdańskiej przyjedzie Pogoń Lwówek. Mecz odbędzie się w sobotę 18 lutego o godzinie 12:00.

WIARA LECHA – ORKAN OBJEZIERZE 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Bramki: 22’ Adamski, 36’ Szenfeld, 55’ Wyka, 80’ Smelkowski – 82’ (karny)

Żółta kartka: Smelkowski

Skład: Kaczmarek – Dąbrowski (46. Ślisiński), Adamski (46. J.Makowski) Olaszczyk (46. Łaszyński), M.Nowak (50. J.Nowak) – Drzewiecki (50. Kuznowicz), Smuniewski, Sł.Makowski (50. K.Stachowiak), Szenfeld (46. Wyka), Smura (46. Smelkowski) – P.Makowski (46. Surowiec)